شنبه, 29 تیر 1398 ساعت 22:31

رامین پاشایی فام، اقتصاددان، یکی از مدیران شاخص عرصه بانکی کشور درگذشت

 

رامین پاشایی فام، از مدیران اقتصادی و بانکی ایران پس از تحمل دوره‌ای بیماری در سن ۵۴ سالگی در یکی از بیمارستان‌های تهران در گذشت.

 
 او در دوره ریاست ولی‌الله سیف بر بانک مرکزی ایران یکی از چهره‌های تاثیر گذار در این بانک به شمار می‌رفت.
این مدیر اقتصادی ایرانی، متولد سال 1344 و دارای دکتری اقتصاد از دانشگاه تهران و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، واحد علوم تحقیقات تهران بود.

مرحوم  پاشایی‌فام، از سال 89 تا سال 92 مدیر عاملی بانک سپه را عهده دار بوده و مدتی نیز به عضویت هیأت عامل بانک ایران و اروپا درآمده بود.

 در سوابق اجرایی پاشایی‌فام، می‌توان به مدیر کلی دفتر امور بازرگانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، عضویت در شورای عالی بانک‌ها، عضویت در کمیسیون فرعی شورای پول و اعتبار، عضویت در شورای خرید (موضوع مصوبه شورایعالی انقلاب فرهنگی)، مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی و اقتصاد کلان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، عضویت در هیات مدیره بانک ملی، عضو هیات امنای پژوهشکده پولی و بانکی، عضویت در هیات امنای موسسه عالی بانکداری ایران، معاونت اقتصادی بانک مرکزی و عضو هیات مدیره بانک ایران و اروپا اشاره کرد.

 اقتصاد نیوز

نظر دادن

لطفا دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید:

1 نظر

  • پیوند نظر یکشنبه, 30 تیر 1398 ساعت 17:21 ارسال شده توسط غلامعباس بهادری کیا

    اینجانب غلامعباس بهادری کیا کارمند بانک سپه مدیریت شعب منطقه البرز در شعبه حصارک کرج ضایعه اسفناک درگذشت یکی از مدیران عرصه بانکی کشور و اقتصاد دان برجسته کشوری و مدیر عامل اسبق بانک سپه را به همه همکاران پرتلاش در بانک سپه و خانواده آن مرحوم و جناب آقای مهندس محمدرضا گوگردچی تسلیت و تعزیت عرض نموده و علو درجات را برای آن عزیز از دست رفته از خداوند منان خواهان و خواستارم روحش شاد و یادش گرامی باد .98/04/30کرج